+38(095)522-80-10

Динамічна система зарядки високої потужності

Нова технологія динамічної зарядки дозволить електричним транспортним засобам проїжджати необмежені відстані без необхідності зупинки для чергової зарядки батарей.
Термін «динамічний заряд» відноситься до технології, яка забезпечує електроживленням і одночасно виконує зарядку під час руху автомобіля. Система була розроблена фахівцями компанії Honda, які стверджують, що ця система вже готова для тестування, і вони планують продемонструвати її на Всесвітньому конгресі автомобільних інженерів в наступному місяці.

Система динамічної зарядки, як передбачається, має зарядну потужність 180 кВт (постійний струм 330 А, напругу 600 В,) при русі зі швидкістю 155 км/г.
Концепція чудова в теорії, але найбільшою перешкодою є висока вартість. Створення інфраструктури, необхідної для функціонування системи, обійдеться недешево. Для цього потрібно вбудувати спеціальне зарядне обладнання в дорожнє покриття або встановити його над дорогою — по суті треба створити полотно, яке буде здійснювати бездротову зарядку електромобілів, що проїжджають по ньому. Такі технології можуть використовуватися на автомагістралях, щоб збільшити час електромобіля в дорозі і дати йому можливість проходити великі відстані.