Житомиряни здобули 11 медалей на чемпіонаті України з карате

Житомирські каратистти, вихованці клубу «Додзе»взяли участь в офіційному Чемпіонаті України з карате серед школярів, який 3 грудня відбувся у Львові. Змагання пройшли на висому рівні, загальна кількість учасників сягала 500 спортсменів з 44 клубів нашої країни. Клуб «Додзе» посів 6 загальнокомандне місце. Наші спортсмени вибороди три золоті, дві срібні та шість бронзових нагород. Переможцями та призерам чемпіонату стали: 1 місце — Нужда Дарина; — Бондаренко Максим — Шкулета Ілля 2 місце — Кравченя Данило — Саркісян Акоп 3 місце — Бєляєв Дмитро — Колядін Данііл — Гулавська Олександра — Яворський Анджей — Щьолкін Євген — Корнєєва Єлізавета.